Firma Alexis zajmuje się importem tkanin, handlem hurtowym i detalicznym na polskim rynku od 1990 roku. W ciągu blisko trzydziestolecia działalności nasza hurtownia i sklep na warszawskiej Pradze stały się miejscem znanym i chętnie odwiedzanym przez twórców mody, scenografów oraz miłośników krawieckiego kunsztu. W środowiskach tych cieszymy się opinią firmy o ambicjach lansowania selekcjonowanych autorsko nowości produkcyjnych renomowanych firm europejskich. Jeżeli lubicie być zaskakiwani i znajdować bodźce nowych inspiracji - warto do nas zaglądać.

Oferujemy wachlarz tkanin na kreacje na wszystkie okazje: hiszpańskie i francuskie koronki, szyfony, muśliny i tiule, ręcznie wyszywane, aplikowane i haftowane jedwabie, tafty i szantungi, fantazyjne żakardy, satyny gładkie i wzorzyste, organzy, surówki i samodziały oraz wieloskładnikowe mieszanki o oszałamiających fakturze i wzornictwie. Miłośnicy naturalnego stroju znajdą u nas również lny, wełny, flausze, bouclé, tweedy i samodziały luźno tkane.

Zależy nam na promowaniu dobrego smaku i wysublimowanej estetyki. Wieloletnie kontakty z projektantami mody, scenografami i projektantami wnętrz powodują, że sprowadzamy tkaniny zgodnie ze wskazaniami tej grupy odbiorców. Zyskują na tym klienci indywidualni - nasza oferta jest bardzo bogata i zgodna z aktualnymi trendami.

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej hurtowni