Firma Alexis zajmuje się importem tkanin, handlem hurtowym i detalicznym na polskim rynku od 1990 roku. W ciągu przeszło dwudziestolecia działalności nasza hurtownia i sklep na warszawskiej Pradze stały się miejscem znanym i chętnie odwiedzanym przez twórców mody, scenografów oraz miłośników krawieckiego kunsztu. W środowiskach tym cieszymy się opinią firmy o ambicjach lansowania selekcjonowanych autorsko nowości produkcyjnych renomowanych firm europejskich. Jeżeli lubicie być zaskakiwani i znajdować bodźce nowych inspiracji – warto nas odwiedzać.

Alexis-hurtownia-1

Oferujemy szeroki wachlarz tkanin na kreacje na wszystkie okazje: hiszpańskie i francuskie koronki, szyfony i tiule, ręcznie wyszywane, aplikowane i haftowane jedwabie, tafty, żakardy, satyny gładkie i wzorzyste, organzy, surówki i samodziały oraz wieloskładnikowe mieszanki o oszałamiającej fakturze i wzornictwie. Miłośnicy naturalnego stroju znajdą u nas również flausz, bouclé, tweedy, samodziały luźno tkane, mieszanki wełniane, lniane i inne.

Alexis

Zależy nam na promowaniu dobrego smaku i wysublimowanej estetyki. Wieloletnie kontakty z projektantami mody, scenografami i projektantami wnętrz powodują, że sprowadzamy tkaniny zgodnie ze wskazaniami tej grupy odbiorców. Zyskują na tym nasi klienci indywidualni, nasza oferta jest bardzo bogata i zgodna z aktualnymi trendami.

Alexis-hurtownia-3

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.